Najnowsza książka Samanthy Young, która rozpali wasze serca. Czy dwójka różnych od siebie osób sprawi, że dojdzie do katastrofy?

Książka na którą czekają czytelnicy

Niedopasowani” (https://www.taniaksiazka.pl/niedopasowani-samantha-young-p-1380108.html) to historia o dziewczynie, która dostała pracę w ekskluzywnej firmie. Jednak jej szef chce, aby każdy pracownik miał ustabilizowane życie osobiste. Kobieta znajduje mężczyznę, który będzie udawał jej narzeczonego. Jednak mężczyzna nie zjawia się. Za niego przychodzi jego brat, który jest bokserem. Rhys chce chronić swojego brata by tak jak on nie zszedł na złą drogę, dlatego spotyka się z Parker, aby powiedzieć jej co o tym pomyśle sądzi. Jednak Rhys przekonuje się, że ten plan jest dla niego korzystny. Oboje nie znoszą się, ale jeżeli Rhys będzie udawał chłopaka Parker to dostaną tego czego chcą. Ona będzie mogła pracować, a on będzie mógł namówić szefa Parker, aby był sponsorem jego siłowni. Jednak nic nie jest takie proste, ten układ szybko zaczyna wymykać się spod kontroli. Czy zaiskrzy coś między nimi? Czy Parker będzie wstanie zakochać kolejny raz? Czasami miłość pojawia się wtedy, gdy tego nie chcemy.

Samantha Young

Jest to bestsellerowa autorka. Jej powieści trafiały na listę magazynów takich jak: “New York Times”, “Wall Street Journal”, “USA Today”. Wielokrotnie Samantha była nominowana do prestiżowych nagród takich jak: Goodreads Choice Award za najlepszy romans oraz Goodreads Choice Awards za najlepszy debiut autorski. Pisze głównie romanse. Jej książki to: “Wbrew zasadom”, “Sztuka uwodzenia”, “Wszystkie odcienie pożądania”, “W poświacie księżyca”, “Tylko ty mnie zrozumiesz”, “To, czego o mnie nie wiesz”, “Zapomnieć o przeszłości”, “Ostrożnie z miłością”, “Żyj szybko, kochaj głęboko”, “Z dala od świateł”, “Nieznośny ciężar tajemnic”.

Krótka recenzja

Jest to udana książka tego lata. Samantha ciekawie opowiada nam historię o dwójce ludzi z całkiem innych światów. Ta opowieść pokazuje nam, że w najmniej nieoczekiwanych momentach możemy się zakochać. Czy czasami to dobrze, że przeciwieństwa się przyciągają? Tego dowiemy się czytając tę historię. Warto zaznajomić się z twórczością Samanthy, ponieważ jest to bardzo dobra autorka, jej historie nie są przerysowane. Każda jej książka opowiada o innych bohaterkach, o innych problemach. Nawet my sami możemy się utożsamić z nimi. Powieści autorki skłaniają nas to przemyśleń o miłości. Bo czasami jesteśmy jak Parker, która nie chce mieć drugiej połówki. Kto wie może i w naszym życiu pojawi się taki Rhys, który zaprząta nam głowę i niespodziewanie się znowu zakochamy?

Kawa zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com